זקוק לחשמלאי?

שלח לנו קריאה ומיד נשוב אליך!

תיקון קצר חשמלי בביתך

יש לכם קצרים בבית האופן תדיר? הזמינו חשמלאי לבדיקת הבעיה ולמציאת גורם הקצרים. פנה כעת אל טופ חשמל על מנת לקבל הצעות מחיר.

מדוע להזמין דרכנו?

השירות שלנו ניתן בכל אזורי הפעילות בארץ.
נדאג לכך שתקבלו עד שלוש הצעות מחיר.
עובדים רק עם חשמלאים מומלצים וכמובן, מוסמכים.
איתור קצרים במזגנים, מכונות כביסה ועוד.

תיקון קצר חשמלי הנגרם ממכונת כביסה או מזגן

כאשר מפעילים את המזגן או את מכונת הכביסה נגרם קצר חשמלי בבית והחשמל "קופץ"? ככל הנראה שיש קצר באחד מן המעגלים החשמליים או שמא מדובר על עומס אשר נגרם עקב הפעלה של כמה מוצרי חשמל חזקים במקביל, על מנת לדעת בוודאות מהי התקלה וכיצד לתקן אותה עליהם להזמין חשמלאי מקצועי לביתכם אשר יודע לבצע בדיקות חשמל היקפיות ולעמוד עומסים, לבדוק האם מותקנות נקודות כוח והאם הבית יכול לעמוד בעומס החשמלי שאתם מפעילים עליו מידי יום, לעיתים זה פשוט יותר ויש רק תקלה של קצר באחד מהכבלים או במכשיר עצמו ואז הפתרון קל וזול יותר.

כיצע להימנע מקצרים חשמליים

איך למנוע קצר: אל תניחו על כבל החשמל את הטלויזיה או רהיט כלשהו וכו', ואל תצבטו או תפטלו אותו. אחזו תמיד בתקע בעת הכנסתו או הוצאותו משקע החשמל בקיר, אל תמשכו את כבל החשמל כדי לנתק את המכשיר מרשת החשמל וכדי למנוע סכנת התחשמלות או קצר חשמלי אל תגעו בכבל החשמל או בתקע בידיים רטובות. אל תקשרו או תשזרו את כבל החשמל עם כבל חשמל אחר. הניחו את הכבל כך שלא ימעדו או ידרכו עליו. נזק לכבל החשמל עלול לגרום לסכנה להתחשמלות או פריצת אש. כאשר מתגלה פגם כלשהו בכבל החשמל, נתקו את המכשיר מרשת החשמל ופנו לחשמלאי מוסמך ואו לתחנת שירות לאתו מכשיר הקרוב למגורכם.החלפת כבל החשמל תבוצע על ידי טכנאי חשמל או חשמלאי מוסמך בלבד.
קצר חשמלי

מה לעשות כאשר יש קצר?

אל תציבו את מכשיר החשמל במקום עם לחות גבוהה (חדר אמבט, ליד מכונת כביסה וכ') ואל תניחו עליו כוסות מים, כלים המכלים נוזלים ובאם גוף זר או מים נשפכו על מכשיר החשמל, נתקו מיד את המכשיר העלו את ההגנות בלוח הראשי מימסר פחת נגד התחשמלות מאמ"ת 1/2 האוטמט בלוח החשמל ובדקו אם מימסר הפחת תקין על ידי לחיצה על כפתור הבדיקה באם מימסר הפחת אינו קפץ יש לפנות לחשמלאי מוסמך.