זקוק לחשמלאי?

שלח לנו קריאה ומיד נשוב אליך!

קבלן עבודות חשמל מוסמך

ישנם המון קבלני חשמל גדולים המעניקים פתרונות במגוון אזורים שונים ברחבי המדינה שלנו, אך את הטובים ביותר אנו "שומרים" לעצמנו, פנו עוד היום אל נציג של פורטל "טופ חשמל" ואנו מבטיחים שתקבלו הצעות מחיר משתלמות וזולות מאוד!

איזה סוגים של קבלני חשמל תמצאו אצלנו?

קבלן חשמל לתכנון ופיקוח על בנייה של בניינים.
פתרונות חשמל לבתים פרטיים, וילות וכדומה.
שירותים במתח גבוה לתעשייה.
כל עבודות החשמל והתקשורת כולל תכנון.
תכנון והקמה של "בתים חכמים".

למה חשוב שהקבלן יהיה רשום?

כאשר אנו מתכננים להזמין קבלן לביצוע של עבודות חשמל היקפיות בגודלן חשוב מאוד לבדוק כי הוא אכן רשום ובעל את הניסיון והידע הנכון לביצוע משימות גדולות שכאלו, לכן אנו ב"טופ חשמל" נדאג לכך שתקבלו הצעות מחיר אך ורק של קבלני חשמל רשומים המופיעים במאגר ויודעים לבצע עבודות במתח גבוה לבניינים, בתים פרטיים, וילות ולעסקים ושירותים נוספים בתעשייה כולה, אל תתפשרו על פחות מרשום.

קבלני החשמל הגדולים בארץ - כאן אצלנו

זקוקים לעבודה מאסיבית ורצינית של חשמל בבית שלכם? או שאולי סיימתם זה עתה לבנות את הבית הפרטי ולפני שאתם נכנסים אליו אתם רוצים להזמין קבלן חשמל רציני? אם כך, ברור מדוע אתם בדילמה. כדאי שתדעו שיש לא מעט קבלי חשמל גדולים ומנוסים שיכולו להגיע ולהתמודד עם כל משימה שתיתנו להם, אך בסופו של דבר, לא כולם יתנו לכם את השירות הכי טוב שיש. לכן, בין אם אתם רוצים שמישהו יתכנן עבורכם את מערכת החשמל בבית, יתקין לכם לוח חשמל או יעשה עבורכם עבודות אחרות, מדוע שלא תפנו אלינו? אצלנו יש קבלני חשמל לתעשייה וגם לבית הפרטי, כך שאין ספק שנוכל להציע לכם שירות נהדר עבור כל סוגיית חשמל שאיתה אתם מתמודדים היום.

איתור קבלן חשמל רשום ומוסמך - למה זה חשוב?

אם חשבתם לרגע להזמין כל קבלן חשמל שאת שמו אתם שומעים, כדאי שתעצרו רגע ותבדקו שוב את הדברים. האופציה הטובה ביותר היא להזמין בעל מקצוע מוסמך או רשום, כי עם כל מה שקשור לחשמל לא משחקים. זה לא משנה אם אתם זקוקים לשירותיו בשל עבודת חשמל קטנה לתאורה או פרויקט גדול, כי בכל מקרה הוא חייב להיות מוסמך, רשום ובעל ניסיון רב. קבלן חשמל

איזה עבודות מבצעים קבלני החשמל?

תוהים איזה עבודות מבצעים קבלני חשמל? אם כך, כדאי שתדעו שבימינו הם מבצעים עבודות מסוגים שונים ומגוונים. ישכאלו המתאימים לעבודות חשמל במתח גבוה אך יש גםרק ללוחות חשמל ביתיים. יש קבלן חשמל ותאורה ויש מי שיוכל להגיע ולבנות עבורכם את תוכנית החשמל כולה. למעשה זה לא משנה על איזה סוג של עבודת חשמל מדובר, כי ברגע שלא מדובר רק על החלפת נורה – אתם חייבים בעל מקצוע מוסמך ורציני, לדוגמא, שיוכל להתקין לכם לוח חשמל חכם בבית כך שלכל אחד מאנשי המקצוע יש את המומחיות שלו. מה שבטוח זה שאם תשכילו לבחור איש מקצוע מוביל, התוצאה תהיה נהדרת ולא תצטערו על שהשקעתם בבחירת קבלן החשמל שלכם.

קבלן חשמל לתאורה, תשתיות ובית חכם

זקוקים לכל השירותים הללו? רוצים שאיש מקצוע אחד יוכל להגיע אליכם ולטפל עבורכם בכל העניינים האלה? אם כך, בוודאי תשמחו לדעת שהיום זה אפשרי. יש היום קבלנים שיש להם מספר כובעים, כלומר, הם יכולים לבצע מספר עבודות במקביל. מה שכן, גם במקרה כזה, כאשר אתם זקוקים לכמה עבודות חשמל שונות, כדאי יהיה לבדוק שאתם פונים אל קבלנים מנוסים שגם מגיעים עם כמה שיותר המלצות מלקוחות קודמים.

כמה עולה ביקור של קבלן חשמל מוסמך?

בסופו של דבר זו השאלה החשובה באמת, כי בין אם אתם רוצים שקבלן חשמל יגיע ויעשה לכם עבודה יחסית שגרתית ובין אם אתם צריכים עבודה מורכבת במיוחד, בוודאי תרצו לדעת כמה זה עולה. לכן אנחנו מציעים לכם לבדוק מול כמה קבלני חשמל שונים על איזה מחירים מדובר. כמובן שכאשר אתם מזמינים מישהו מוסמך ורשום תשלמו לו יותר, אך זה ביטחותי, חוקי ומשתלם בטווח הארוך וזה אל מול מישהו אשר תזמינו  שרק סיים את לימודיו ולא קיבל הסמכה, אך כמו שהזכרנו, בנושא הזה אין פשרות. כמו כן, כדאי לדעת שלא תמיד המחירים חייבים להיות יקרים מידי ובהחלט יש מקום לבדוק מי יציע לכם את השירות במחיר הכי טוב שקיים. אתם תראו שאחרי ביצוע עבודות החשמל בצורה מקצועית התוצאה הסופית תהיה בית שנעים לחיות בו ושהחשמל בו תמיד עובד.

איך בוחרים קבלן חשמל וגם משלמים מחיר הוגן?

קבלן החשמל הוא איש המקצוע האחראי על עבודת החשמלאים בפרויקט. האחריות כוללת בתוכה מרכיבים רבים כמו למשל שכירת החשמלאים, תכנון הפרויקט מבחינת שלבי הביצוע ועמידה בזמנים, פיקוח על העובדים ולקיחת אחריות על ביצוע העבודה בצורה המקצועית ביותר, הנה הפרמטרים לבדיקת הקבלן ולהשגת מחיר שפוי:

1. קודם כל בדקו כי הוא בעל תעודת הסמכה כחשמלאי. בבדיקת התעודה תוכלו גם לראות מתי הונפקה התעודה ולכן גם מהן שנות הניסיון שלו.

2. קבלו מספר הצעות מקבלני חשמל כדי לערוך השוואה ולקחת החלטה מושכלת. מה צריך לבקש שיירשם בהצעה? הצעת מחיר כוללת (חומרים, עבודה, מע"מ וכדומה), מועד התחלה ומועד סיום, מהו מספר העובדים שיועסקו, באלו ימים ובאלו שעות תתבצע העבודה.

3. קבלו המלצות על הקבלנים השונים, על אופן התנהלותם במהלך העבודה, אדיבותם ורמת מקצועיותם בפתירת בעיות ועמידה בפרויקט אליו הם התחייבו.

4. משבחרתם את המתאים לכם, חתמו עימו על הסכם. ההסכם יכלול את שלבי הביצוע, טיב החומרים ועלותם, התחייבות לניקיון במהלך העבודה, ביטוח, לוחות זמנים, אופן הפיקוח, מפרט טכני, מועד סיום סופי ופירוט כל העלויות.