זקוק לחשמלאי?

שלח לנו קריאה ומיד נשוב אליך!

קבלן עבודות חשמל לבית ולבניין

ישנם המון קבלני חשמל גדולים המעניקים פתרונות במגוון אזורים שונים ברחבי המדינה שלנו, אך את הטובים ביותר אנו "שומרים" לעצמנו, פנו עוד היום אל נציג של פורטל "טופ חשמל" ואנו מבטיחים שתקבלו הצעות מחיר משתלמות וזולות מאוד!

איזה סוגים של קבלני חשמל תמצאו אצלנו?

קבלן חשמל לתכנון ופיקוח על בנייה של בניינים.
פתרונות חשמל לבתים פרטיים, וילות וכדומה.
שירותים במתח גבוה לתעשייה.
כל עבודות החשמל והתקשורת כולל תכנון.
תכנון והקמה של "בתים חכמים".

למה חשוב שהקבלן יהיה רשום?

כאשר אנו מתכננים להזמין קבלן לביצוע של עבודות חשמל היקפיות בגודלן חשוב מאוד לבדוק כי הוא אכן רשום ובעל את הניסיון והידע הנכון לביצוע משימות גדולות שכאלו, לכן אנו ב"טופ חשמל" נדאג לכך שתקבלו הצעות מחיר אך ורק של קבלני חשמל רשומים המופיעים במאגר ויודעים לבצע עבודות במתח גבוה לבניינים, בתים פרטיים, וילות ולעסקים ושירותים נוספים בתעשייה כולה, אל תתפשרו על פחות מרשום.

קבלן חשמל

איך בוחרים קבלן חשמל וגם משלמים מחיר הוגן?

קבלן החשמל הוא איש המקצוע האחראי על עבודת החשמלאים בפרויקט. האחריות כוללת בתוכה מרכיבים רבים כמו למשל שכירת החשמלאים, תכנון הפרויקט מבחינת שלבי הביצוע ועמידה בזמנים, פיקוח על העובדים ולקיחת אחריות על ביצוע העבודה בצורה המקצועית ביותר, הנה הפרמטרים לבדיקת הקבלן ולהשגת מחיר שפוי:

1. קודם כל בדקו כי הוא בעל תעודת הסמכה כחשמלאי. בבדיקת התעודה תוכלו גם לראות מתי הונפקה התעודה ולכן גם מהן שנות הניסיון שלו.

2. קבלו מספר הצעות מקבלני חשמל כדי לערוך השוואה ולקחת החלטה מושכלת. מה צריך לבקש שיירשם בהצעה? הצעת מחיר כוללת (חומרים, עבודה, מע"מ וכדומה), מועד התחלה ומועד סיום, מהו מספר העובדים שיועסקו, באלו ימים ובאלו שעות תתבצע העבודה.

3. קבלו המלצות על הקבלנים השונים, על אופן התנהלותם במהלך העבודה, אדיבותם ורמת מקצועיותם בפתירת בעיות ועמידה בפרויקט אליו הם התחייבו.

4. משבחרתם את קבלן החשמל המתאים לכם, חתמו עימו על הסכם. ההסכם יכלול את שלבי הביצוע, טיב החומרים ועלותם, התחייבות לניקיון במהלך העבודה, ביטוח, לוחות זמנים, אופן הפיקוח, מפרט טכני, מועד סיום סופי ופירוט כל העלויות.