זקוק לחשמלאי?

שלח לנו קריאה ומיד נשוב אליך!

עומס יתר חשמלי

כאשר יש עומס יתר חשמל בבית מתחילים קפיצות וקצרים, הבעיה יכולה להתחיל משקע שעליו יש יותר מידי מפצלים ובאופן כללי מארון החשמל אשר לא עומד בעומס החשמל בבית משימוש יתר.

תיקון עומסי חשמל עם פורטל "טופ חשמל"

- בדיקה מקיפה של תשתית החשמל בבית
- תיקון ופתרון עומסי חשמל החשל משקע ועד לארון.
- חישוב עומסים על פי שימוש במוצרי החשמל.
- מחיר בדיקת חשמל הזול ביותר בארץ - אצלנו!

קיים עומס חשמל בבית?

הפעלתם יותר מידי מכשירים בו זמנית והגעתם למצב שבו יש עומס יתר חשמלי בביתכם? אל חשש, למצב הזה יש פתרון, ואתם רק צריכים לפנות אל חשמל מנוסה שיוכל לטפל במצב. אי ניצול חכם של מערכות החשמל עלול להוביל למצב לא רצוי בדמות מחסור באנרגיה מספקת לענות על כל צרכי החשמל שלנו.
כלים של חשמלאי לבדיקה

מהו מחיר בדיקת עומס חשמל?

בדיקה זו מתבצעת על ידי חשמלאי מוסמך בלבד אשר בודק באופן מקיף את תשתית החשמל בבית ואת גובה האמפר המגיע דרך חברת החשמל, עלות הבדיקה באופן פרטני נעה בין 400 - 600 שקלים בלבד ואינה כוללת פתרון לבעיה, אלא מסקנות ומה צריך לבצע את מנת לפתור אותה, טיפול בעומס על ידי הגברת החשמל מתבצע דרך "חברת החשמל", אם יש צורך בשדרוג מערך החשמל בבית בין אם זה בהחלפת ארון או שדרוג לקווי החשמל העלויות משתנות על פי גודל הפרויקט.

מהן ההשלכות של עומס יתר חשמלי?

הכבדה על מערכת החשמל בבית עלולה להוביל להפסקה פתאומית של פעילות מערכות החשמל, וכתוצאה מכך לעתים אף לפגיעה במכשירי החשמל שנמצאים במקום. עומס במעגל חשמלי זהו מצב בעייתי שעדיף יהיה למנוע מראש, וזאת בעזרת תכנון נכון של מערכות החשמל במקום. תזכרו שאם ישנו מצב שבו מערכות החשמל בביתכם מפסיקות לפעול רק בגלל ניצול אנרגטי לא מספק, הדבר יכול להוביל לכדי פגיעה משמעותית במוצרי החשמל שלכם במקרים מסוימים. כך שאם אתם לא רוצים לסכן את מוצרי החשמל היקרים שלכם, אל תמתינו עם הבעיה ותפנו בהקדם אל טופ חשמל שיוכלו לעזור לכם עם בחירה בגורם המקצועי הנכון. חשמלאי מנוסה ומקצועי יוכל לפתור בעיה של עומס יתר חשמלי בתוך זמן קצר למדי, כך שאתם לא צריכים לתהות האם כדאי לכם להיעזר בשירותיו של מקצוען בתחום או שזה משהו שכדאי לכם לוותר עליו. פשוט תפנו אל טופ חשמל, והם יעזרו לכם עם הבעיה שמטרידה אתכם.

אז מה ניתן לעשות במקרה של עומס חשמל?

בשלב הראשון צריך לקיים בדיקה להארכה על מנת לראות שאין זליגת חשמל בבית ולאחר מכן לבצע בדיקת עומס חשמל, ולאחריו, אם מבחינים שישנה בעיה אמתית של עומס, מה שיהיה צריך לעשות זה פשוט לשקול הגדלת כוח החשמל בבית. את העבודה הזו יוכל לבצע חשמלאי מוסמך לביצוע. אם אתם רוצים להבטיח שהעבודה תתבצע במקצועיות, יהיה זה רצוי שתפנו אל חשמלאי אשר מחזיק בניסיון בטיפול בנושאים של עומס יתר חשמלי, כך שאתם תוכלו לדעת באופן וודאי שהכסף שלכם הולך למקום הנכון ואתם מקבלים את התמורה הטובה ביותר. בכל אופן, ההמלצה שלנו תהיה שתיעזרו בשירותים של טופ חשמל, אשר יעשו כל מה שנדרש בכדי לעזור לכם ולהבטיח שתהיו מרוצים.

טופ חשמל – עוזרים לכם לבחור

בכדי שלא תצטרכו להתחיל ולבזבז את הזמן שלכם בחיפושים מיותרים אחר חשמלאי שיוכל לעזור לכם עם עומס יתר חשמל, תוכלו פשוט להיעזר בטופ חשמל, אשר ידאגו להמליץ לכם על חשמלאי שיציע פתרון לעומס חשמל ויוודא שלא יהיו מצבים נוספים שבהם החשמל מפסיק לפעול לפתע.