זקוק לחשמלאי?

שלח לנו קריאה ומיד נשוב אליך!

עבודות חשמל לבית

צריך עבודות חשמל קטנות או גדולות לביתך? דרך "טופ חשמל" ניתן להזמין בקבלנות או במחיר שעתי חשמלאי לביצוע כל סוגי העבודות ומגוון שירותים שונים בתחום.

למה להזמין עבודת חשמל דרכנו?

טופ חשמל תספק לכם הצעת מחיר בכל אזור בארץ.
אנו יכולים לפתור לכם בעיות חשמל גדולות וקטנות.
ניתן לקבל תמחור בקבלנות או באופן שעתי.
בטוח שנדאג לכך שתקבלו חשמלאים מוסמכים ורשומים.

עבודות חשמל מקיפות לביתך

כל מלאכות ההתקנה, ההחלפה, ההוספה והתיקון של מערכת החשמל בבית. תחום זה כולל, בין היתר, תיקון מכשירים מקצרים כדוגמת מזגן או טלוויזיה, הרכבת תאורה לבית ולחצר, החלפת שקעים, חיווט מחודש של הבית, תיקון או החלפת לוח החשמל וחיבור הבית לרשת המרכזית. עבודות אלו מבוצעות על ידי איש מקצוע המוסמך לכך, אשר סיים לימודי חשמלאות והינו בעל תעודת חשמלאי תקפה. אנחנו בטופ חשמל בוחרים את אנשי המקצוע בקפידה וחשובים לנו גם קריטריונים של ניסיון מוכח, מקצועיות ובטיחות בעבודה. עבודות חשמל הינן מסוכנות לביצוע וישנה חשיבות רבה לביצוע העבודה באופן תקני ובטוח למשתמשים. לכן חשוב לבחור בבעל מקצוע מוסמך, אמין ומיומן, אשר באמתחתו ניסיון רב בתחום.

תכנון מראש של עבודות חשמל בבית

בעת עבודות שיפוצים בבית חשוב לתכנן מראש את עבודות החשמל ביחד עם החשמלאים שלנו. תכנון זה כולל מספר גורמים עיקריים:
1. בדיקת יכולת עומס החשמל בבית
2. תכנון המפרט הטכני של המערכות.
3. תכנון מערכת יחד עם האחראי על עיצוב הפנים של הבית. זאת כדי למקם את התאורה והשקעים הנדרשים לפי תוכניות העיצוב המבוקשות בבית ובחצר.
עבודת חשמל

עבודת חשמל - צרו את התוכנית המתאימה 

יצירת תוכנית עבודה מקיפה המותאמת לשאר עבודות השיפוץ הנעשות בבית. ישנן עבודות חשמל המתואמות עם בעלי מקצוע נוספים או תכנון העבודה עם קבלן השלד על מנת לחווט את קירות הבית לפני גמר שיפוצם.
תכנון מערכת בטיחותית העומדת בתקנים הנדרשים על מנת לבטח את הבית, ואשר אינה מסכנת את דיירי הבית וכמובן שיעילה ושימושית לצרכי הדרים במעון, כדוגמת שקעים בטיחותיים בחדרי הילדים, תאורה חזקה במטבח ומספר אפשרויות תאורה בסלון המגורים בנוסף תכנון מערכת נוחה לשימוש עם אפשרויות לשימוש עתידי.

עבודות חשמל בקבלנות למה?

אם אתם יודעים כי אתם צריכים עבודה גדולה הכוללת בנייה של תשתיות, הוספת נקודות ובקיצור לרשת את כל הבית שלכם בחשמל, ככל הנראה שעדיף לכם לדעת מהו המחיר הסופי לעבודה ולקבל הצעה "פיקס פרייס", על מנת שתדעו איפה אתם עומדים מבחינת העלויות והתקציבים השונים, לכן כדאי לפנות אלינו ולקבל הצעות מחיר, לבצע השוואת מחירים ולחסוך כסף רב.