זקוק לחשמלאי?

שלח לנו קריאה ומיד נשוב אליך!

סוגי חשמלאים

מחפשים אחר סוג ספציפי של חשמלאי? בהמשך העמוד תוכלו למצוא מגוון סוגים שונים של הסמכות ורישוים שונים של חשמלאים, אם אינכם יודעים איזה סוג של חשמלאי אתם מחפשים, פשוט צרו קשר כעת.

בחר חשמלאי על פי סוג התמחות:

חשמלאי בניין
חשמלאי בניין
חשמלאי בודק
בודק חשמל
קבלני חשמל
קבלן חשמל
יועץ חשמל
יועץ חשמל
   
     
 

סוגי החשמלאים השונים

מדוע ישנם כלכך הרבה סוגים של חשמלאים? מה ההבדל בינהם? אז נכון יש כמעט עשרה סיווגי חשמל ודרגות אשר חשמלאים יכולים להגיע אליהם וזאת על מנת למדר ולדאות לבטיחותם האישית ושל הכלל, עלייה בין "דרגה לדרגה" נעשת באמצעות קורסים, וותק וניסיון עם חשמלאי המדורג מעליהם, כך שלא כל אחד שהתחיל ללמוד אתמול מערכות חשמל יכול כבר היום לעבוד על חשמל של בניין שלם או בעבודה עם מתח גבוה אשר מוגדר מעל ל-30 אמפר. באמצעות הפורטל של "טופ חשמל" אתם יכולים להזמין את כל אחד מסיווגי החשמלאים הקיימים בשוק וזאת על מנת לתת מענה מלא לכל תקלה חשמלית כזו או אחרת, השירות דרך הפורטל הוא חינמי לחלוטין ואין התחייבות כלשהי אל טופ חשמל.

מדוע להזמין חשמלאי דרך 'טופ חשמל'?

זה לא משנה איזה סוג חשמלאי אתם צריכים ובאיזה סיווג הוא עובד, כאשר אתם נמצאים ב'טופ חשמל' אתם יכולים למצוא את כלל הסיווגים ועבודות החשמל הקיימות תחת קורת גג אחת וזה עוד לא הכל! דרכנו אתם מקבלים עד שלוש הצעות מחיר של חשמלאים (מכל סוג), על פי אזורכם הגיאוגרפי. כאשר תקבלו את ההצעות תוכלו לשוחח עם מספר חשמלאים במקביל, לשמוע חוות דעת מקצועית, לאסוף מחירים ולבסוף לבצע השוואה בין ההצעות שקיבלתם ולהחליט במי לבחור.