זקוק לחשמלאי?

שלח לנו קריאה ומיד נשוב אליך!

הוספה, העברה והתקנה של נקודת חשמל למזגן

צריכים נקודת חשמל חדשה למזגן? הוספה, העברה, תיקון והתקנת נקודות חשמל למזגנים במחירים חסרי תקדים, גלו כמה זה עולה וקבלו הצעות מחיר במהירות!

כיצד ניתן להוסיף נקודה למזגן?

כאשר אתם רוכשים מזגן חדש לביתכם, הוא כמובן צריך נקודת חשמל ייעודית רק לו, במזגנים רגילים עד כוח סוס וחצי אין צורך במעגל נפרד או בנקודת כוח ואפשר פשוט לחבר אל החשמל את המזגן והוא יעבוד ללא בעיה. אך כאשר מדובר על מזגן מרכזי או בעל כמה כוחות סוס יש להוסיף לו נקודת כוח (זאת בעצם נקודה אשר קו החשמל ממנה הוא ישיר מהלוח וכולל מפסק רק בשבילו), נקודות כאלו ניתן לראות במקררים ובמוצרי חשמל חזקים אשר צריכים חוט עבה יותר אשר לא מתמחם ויכול לספק כוח חשמל גדול לאורך זמן ללא תקלות וקפיצות חשמל, עבודות כאלו מתבצעות על ידי חשמלאי מוסמך אשר יודע כיצד להתקין נקודת חשמל למזגן ומפסקי חשמל במידת הצורך.

כמה עולה נקודת חשמל למזגן?

עלות נקודת חשמל רגילה היא בין 250 - 350 ש"ח בלבד, אך אם מדובר על מעגל נפרד המחיר מגיע עד 500 ש"ח. כאשר יש צורך בנקודת כוח ישירה הכוללת מפסק בלוח החשמל העבודה נעה בין 600 ולעד 700 ש"ח לנקודת כוח, אלו הן העלויות המשתנות להתקנת נקודות החשמל השונות בעבור מזגנים.

האם ניתן להעביר נקודה?

העברה של נקודה אפשרית בהחלט, אך תלוי מהו המרחק ועד כמה התנאים להעברת הנקודה, זכרו כי צריך להעביר קו פיזי של חשמל בין אם זה בחציבה בקיר או ברצפת הבית, העברה למרחק רחוק בבית למשל מהסלון לחדר השינה לפעמים לא משתלמת ועדיף ליצור מעגל חשמלי חדש דרך הלוח (כיום בבתים חדשים הלוח ממוקם במקום אסטרגטי באמצע הבית ומשיכת קו חשמל חדש ממנו הוא פשוט וקצר יותר), אז קחו זאת בחשבון והתייעצו עם יועץ חשמל טרם אתם מקבלים החלטה שיכולה לעלות לכם הרבה מאוד כסף.
מזגן

כך הפורטל של טופ חשמל יכול לעזור לכם:

אנו נדאג לכך שתקבלו כמה הצעות מחיר של נותני שירות בתחום החשמל בעלי הסיווג המתאים לביצוע העבודה, חשמלאים ויועצי חשמל אלו פועלים עימנו בכל אזורי הארץ ויודעים לספק מחירים טובים ומודעים לכך שיש תחרות על כל לקוח ולקוח, זה שהם מודיעים לכך הם בהחלט יכולים לעזור לכם בשלב משא ומתן וכמובן בכל התהליך של השוואת המחירים, אז עשו לעצמכם טובה ואל תתביישו לפנות אלינו! השירות שלנו הוא חינמי ואין לכם התחייבות לעבוד איתו, נסו את טופ חשמל עוד היום.