זקוק לחשמלאי?

שלח לנו קריאה ומיד נשוב אליך!

התקנת נקודת חשמל חדשה במחיר מבצע

על מנת לקבל מחיר הוגן בעבור הוספה של נקודת חשמל חדשה לביתך, ככל הנראה שתצטרך לבצע השוואת מחירים ולא להסתפק בחשמלאי השכונתי המוכר, במיוחד כאשר מדובר על התקנה, העברה או פיצול של כמה נקודות.

מדוע "טופ חשמל" היא האופציה הכי טובה?

ראשית, הפעילות שלנו היא רחבה וכלל ארצית.
אנו דואגים לגולשי האתר ונספק להם לפחות שלוש הצעות מחיר משתלמות.
שירותי התקנה, העברה, פיצול והוספה של נקודות מכל סוג.
פתרונות חשמל ותיקון תקלות סביב השעון.

מהו המחיר של נקודת חשמל?

כאשר מדברים על מחיר נקודות חשמל צריך להבדיל בין מחיר גנרי כללי ולבין עלות אמיתית בפועל וכעת גם נסביר: הוספה של נקודת חשמל בעת שיפוץ או בבנייה חדשה קלה יותר וגם תיהיה זולה יותר כאשר כבר חוצבים בקירות ועובדים עם חיווט חשמלי בבית אין בעיה לעשות זאת "על הדרך", לכן עלות הוספה של נקודה כזו היא בין: 220 - 350 ש"ח, כאשר מוסיפים יותר מאחת המחיר יורד. לעומת זאת אם נרצה להוסיף נקודה בודדת או לפצל נקודה לא במהלך שיפוץ המחיר מתחיל רק ב-350 קלים ויכול להגיע גם עד 450 ש"ח. ישנם נקודות מיוחדות כמו: כוח, ישירות, תלת פאזי שעלותם גבוה יותר בלפחות 25% מהמחיר המקורי. גם המיקום קובע, אם זה על קיר גבס, קיר בטון, תקרה או קרמיקה.

איך  מתקינים נקודת חשמל חדשה בבית?

במידה והבית קיים ואתם רוצים להתקין נקודת חשמל חדשה עליכם לקחת בחשבון שיבוצע חציבה בקיר על מנת להעביר את החוטים ביחד עם הצינור ולעיתים גם דרך הרצפה עצמה ואם מדובר על מעבר בין חדרים אז גם לקדוח בקיר זאת אפשרות, לעיתים עדיף לא לפצל נקודה חדשה ובצע התקנה ישירה דרך ארון החשמל או אפילו גוף תאורה על מנת לקצר את אורך המעבר בין הנקודות. חשוב לציין כי בהוספה של נקודת כוח אשר משמשת בעיקר מקררים, דודי חשמל, מזגנים ומכונות כביסה צריך לעשות קו ישיר מארון החשמל עם כבל חשמל עבה יותר על מנת שלא יתחמם ולא יהיו בעיות חשמל בעתיד.
נקודת חשמל

פיצול או הזזת נקודה, במה זה כרוך?

כאשר יש נקודה קיימת ורוצים להעביר אותה רק כמה סנטימטרים אין אך אם בעיה, גם תהליך של פיצול נקודה באותו המקום לשני שקעים בקיר הוא סביר. אך פיצול נקודה למרחק גדול יכול לעשות לנו בעיות בעתיד ויש להתייעץ עם יועץ חשמל או עם חשמלאי בנושא הזה. בנוסף חשוב לדעת כי פיצול והזזה של נקודות כרוך בחציבה בקירות (אלא אם כן זה קיר גבס), בתקרה במידת הצורך ולעיתים גם בריצוף, למשל אם רוצים להוסיף נקודת חשמל לאי במטבח.

היתרון הענק בהוספה של נקודה בעת שיפוץ או בנייה חדשה

כפי שהסברנו בתחילת העמוד, המחיר של התקנת נקודת חשמל בשיפוץ או בנייה זול משמעותית, אך אם זאת ישנם יתרונות נוספות הקשורים לנוחות המגורים שלכם, כאשר אין צורך בחציבה בקירות ואבק בביתכם וכאשר הכל עובר באופן תיקני ובטוח והכי חשוב בפשטות, זה תמיד יהיה טוב יותר. אין זה אומר כי לא לעשות נקודות חדשות לאחר שיפוץ, אך אם אתם מתכננים שיפוץ בקרוב או נכנסים לבית חדש בקשו מהקבלן נקודות חשמל נוספות.

אלו הן סוגי נקודות:

ישנם כמה סוגים בולטים: הנקודה הרגילה, נקודה ישירה, כוח ותלת פאזי. אלו הם הסוגים הפופלארים כיום בבתים חדשים, כאשר את הרגילה כולם מכירים, ישירה מיועדת בעיקר למקרר או לתריס חשמלי, מנדף או מכונת כביסה ואילו נקודת כוח מתאימה למזגן מרכזי בעל כוחות סוס גדולים. יצירה של כל אחת מן הנקודות הנ"ל יכול להתבצע על גבי כל סוגי הקירות, תקרה, במרפסת שמש או חוץ (אם מגן על פי התקן), במטבח שלכם (גם על פי תקן במידה וקרוב לכיור) ואם צריך גם על רצפה (למשל לעמוד טלוויזיה), כמו כן כל האפשרויות האלו זמינות לכם אצל נותני השירות והספקים של טופ חשמל, נסו את השירות שלנו כבר עכשיו.