זקוק לחשמלאי?

שלח לנו קריאה ומיד נשוב אליך!

מהו הקשר הישיר בין חשמלאי למכשירי חשמל?

הרבה אנשים מחשיבים עצמם אמיצים וסבורים שהם יכולים לשרוד גם בתנאים קשים. אבל במציאות, התל אביבי הטיפוסי הופך חסר אונים כשמכשירי החשמל שלו יוצאים מאיזון. שלוות החיים שלו תלויה באופן בלתי אמצעי בתקינותם של מכשירי החשמל בביתו. רובכם ודאי שמתם לב שמכשירי החשמל תמיד בוחרים את הרגעים הכי פחות מתאימים להתקלקל.

אלו הם מכשירי החשמל "הבעייתים" בבית

המקרר – ימתין בסובלנות לערב החג שאליו הזמנתם שפע אורחים.

הקומקום – ימתין לבוקר שבו הקפה הוא שאלת חיים או תרדמת.

המגהץ – ישבוק חיים רגע לפני פגישת עסקים חשובה.

המזגן – ישבות ביום החם והלח ביותר בלוח השנה (שימו לב שהמזגן שלכם עשה יד אחת עם הרדיו והקשיב לתחזית).

המחשב – לא צריך להמתין אפילו דקה. אצל המחשב כל רגע נתון הוא רגע פחות מתאים להתקלקל…

אז לתקן או לרכוש?

תיקון מכשירי חשמל הוא לא דבר של מה בכך. לא כל מי שראה מקגייוור יכול לקחת מברג ביד ולחולל קסמים. תיקון מכשירי חשמל הוא מלאכה שכדאי להשאיר לאיש מקצוע לעשות אותה. אם התקלקל מכשיר חשמלי, עדיף למצוא חשמלאי שיתקן אותו, מאשר לצאת להרפתקה שתסתיים בבעיה גדולה יותר, כמו כן צריך למצוא מישהו בעל  ידע והניסיון הדרוש אשר יטפל בבעיה לעומק ימצא את מקור הקצר ויתקן את הבעיה ובמידה ומדובר במערכת שלמה 'שלא עמדה במתח' בשל ההרפתקה הקטנה שלכם הוא יבדוק את המקור ויפתור זאת על הצד הטוב ביותר. תיקון הוא לעתים קרובות משתלם יותר מאשר רכישה. יודעי דבר טוענים שמכשירי החשמל רק ילכו וייעשו שבירים ובעלי תוחלת חיים נמוכה יותר, לרווחתם של יצרני האלקטרוניקה החמדנים. במה דברים אמורים? אם מכשיר חשמלי שירת אתכם בנאמנות, במשך תקופה ארוכה בהרבה מזו שמופיעה בתעודת האחריות שלו – תנו לו כבוד והזמינו בעל מקצוע שיתקן אותו. ייתכן שאתם משלמים מחיר זול בהרבה מאשר לרכוש מכשירים חדשים, שיתקלקלו זמן קצר לאחר תום תקופת האחריות.

מציאת חשמלאי בעירכם

לא קל למצוא חשמלאי בתל אביב שיגיע תוך זמן סביר, יתקן את המכשיר ביעילות ולא יפער חור בארנק שלכם. מאמץ קטן הכולל: חיפוש במדריכים, גלישה באתרי אינטרנט של בעלי מקצוע ובקשת המלצות מחברים, יכול להתברר כשהשקעה כדאית. היה ומצאתם חשמלאי שהגיע תוך זמן סביר, דרש מחיר סביר וביצע עבודה טובה – שימרו היטב היטב את פרטיו. מכשירי החשמל שלכם מחכים להזדמנות המתאימה להתקלקל, כדאי שיהיה מישהו שימנע מהם לנצל אותה, ועדיף שזה לא יהיה אתם. רובנו לא מבינים יותר מדי בפתיחת מכשיר חשמלי והתמצאות בחלקיו ובתיקונו. מי שאכן מבין בנושאים אלה, הרוויח. מי שלא לעומת זאת, עשוי גם לפגוע במכשיר אולי גם בצורה בלתי הפיכה. השאירו את הטיפול למקצוענים ואל תנסו את זה בבית!