זקוק לחשמלאי?

שלח לנו קריאה ומיד נשוב אליך!

יועץ חשמל תקשורת ותאורה לבית

דרך "טופ חשמל" ניתן לקבל הדרכה מקצועית של יועץ חשמל, תקשורת ותאורה לבתים חדשים וקיימים, הזמן כעת את השירות וקבל עד שלושה הצעות מחיר משתלמות!

איזה סוגי ייעוץ ניתן לקבל?

ייעוץ ופתרונות עומסים בבתים קיימים.
כתיבה והנחייה לתוכניות חשמל ותקשורת לבית חדש.
ייעוץ תאורה לעסקים, מסעדות ובתים.
✔ שירותים בפריסה ארצית לכל מטרה.
הצעת מחיר על פי בנק שעות או מחיר פיקס.

כמה עולה שירותי ייעוץ?

כמובן שהכל תלוי על פי סוג הייעוץ לו אתם זקוקים אם זה לכתיבה של תוכנית חשמל, תאורה ותקשורת לבית חדש מההתחלה ובין אם זה לפתרון תקלות או סתם ייעוץ מקצועי על תוכניות קיימות האם כדאי לבצע שינוים או שלא, בדרך כלל שירותים כאלו הם על פי בנק שעות ושעה משוערת כזו עולה בין 150 - 250 שקלים, ניתן גם לסגור מחיר לכל הפרויקט כאשר מדובר על תכנון בית חדש והוא עולה בין 2,500 - 4,000 ש"ח.

הזמן יועץ חשמל ותקשורת לתכנון נכון של ביתך

בונים את ביתכם החדש? אתם ככל הנראה תצטרכו יועץ חשמל על מנת לדעת כמה נקודות יהיו בכל חדר, באיזה גובה ומהו התקן הנכון, כמו כן הוא יכול לעזור לכם בחיווט של קווי התקשורת וגופי התאורה בבית. ישנם דברים שלא כדאי לחסוך עליהם וקבלה של ייעוץ מקצועי, אמין ואיכותי זה אחד מהם! אז אל תתנו לבעל מקצוע שאינו יודע את העבודה לעשות זאת לבד והתייעצו עוד היום עם בעל מקצוע.

יועץ חשמל יכול לפתור עומסים ותקלות.

לאנשים תמיד יש תקלות חשמל בבית ונדמה כי אין דרך למנוע את התבלות מכשירי החשמל והקצרים הארעיים שפוקדים את המכשירים ואת החיווט בבית מפעם לפעם, כשאתם נתקלים בבעיית חשמל שאתם לא מבינים רצוי שתזמינו שירות של יועץ חשמל היועד למצוא את הבעיות ולבקר את עוצמת החשמל בביתכם. תוכל ולנסות ולמנוע את התקלות המרובות על ידי שימוש נכון בחשמל הבית, תוכלו למשל לא להדליק יחד מכשירי חשמל חזקים כמו מדיח כלים, מכונת כביסה, מייבש כביסה, דוד שמש וכדומה ולמנוע עומסים וקפיצות חשמל בהמשך.