זקוק לחשמלאי?

שלח לנו קריאה ומיד נשוב אליך!

התקנת גוף תאורה

לא כל אחד יכול להתקין לבדו גוף תאורה, במיוחד אם זה צמוד תקרה  או שקוע, צריך ידע מקצועי והבנה בסיסית בחשמל על מנת לבצע התקנות כאלו, אם אינם משתייכים לאנשים בעלי  "ידיי הזהב", אנחנו כאן בטופ חשמל נשמח לעזור ולמצוא לכם את הפתרון המהיר והזול ביותר.

כיצד "טופ חשמל" מסייע לכם?

דואגים לכך שתקבלו את המחיר הטוב ביותר!
פעילות ארצית נרחבת, מגיעים לכל מקום במדינה.
עובדים אך ורק עם חשמלאים מוסמכים ומורשים.
אצלנו מקבלים יותר מהצעת מחיר אחת.

כמה עולה להתקין גוף תאורה?

עלות התקנה של גוף תאורה על נקודת חשמל קיימת, ז"א החלפה בלבד עולה בין 250 - 350 ש"ח, תלוי אם הוא שקוע או צמוד תקרה (בדומה לפלורסנט), אם מדובר על התקנה של גוף תאורה לאמבטיה או לגינה (שצריך אטימות מפני אדים ומים), מדובר על עלות של 350 - 400 ש"ח, אך אם עושים כמה התקנות המחיר יורד, אלו הם בערך העלויות והמחירים של התקנות גופי תאורה, למידע נוסף על מחירים.
תאורה

סוגי התקנות והשוני בינהם

תקרות רגילות וגבס: בכל תקרה יש גופי תאורה, אך כאשר מדובר על תקרה מגבס יש לשים לב כי אכן ההתקנה מתבצעת על תומך ניצב אשר באמת יכול להחזיק את המשקל של המנורה, אם מדובר על שנדליר לא מומלץ להתקינו באופן ישיר על גבס אלא לבסס זאת על תקרת בטון חזקה אשר יכולה לעמוד בעומס ובמשקל הכבד.

צמוד תקרה או שקוע: מה זה בעצם גוף תאורה "שקוע"? מדובר על גוף שנמצא בתוך התקרה עצמה, בדרך כלל מבצעים התקנות אלו על תקרות גבס (או בבניית בית חדש בתוך הבטון עצמו), ורואים רק אל המנורה והגימור סביבה, נפוץ מאוד בתאורת ספוטים ולדים, את נושא צמוד התקרה אתם מכירים מדובר על התקנה של גוף ללא חוט גלוי אלא צמוד לתקרה ממש.

בגינה: שימוש בחשמל באופן חיצוני הוא לא פשוט כלל, לכן התקנות בגינה צריכות להיות אטומות לחלוטין על מנת לא לגרום לקצר, גם החיווט צריך להיות בצינורות המתאימים על מנת לא להתקלות עם הזמן בשמש ובגשם הנמצאים בגינה.

התקנת גוף תאורה לאמבטיה: אדים רבים ומגע עם מים יכולים לגרום לקורוזיה ולחלודה על התאורה, חשוב להשתמש בגופי חשמל ומנורות אשר מתאימות לסביבה כזו.

התקנת תאורה מסוג לד: כאשר מבצעים התקנות עם לדים, יש להשתמש בשנאי לוויסוט החשמל, הרי מנורת לד עובדת על 12V עד 24V וחשמל בייתי הוא 240W, כך שחשוב להתקין את השנאי על מנת שלא יגרם נזק עתידי. בנוסף נאמר כי תאורת הלד היא מבין ההצלחות בשנים האחרונות. היא עמידה במיוחד וחסכונית מאוד - מומלץ להשתדרג.

כך תחסכו במחירי ההתקנה

באמצעות "טופ חשמל" תמצאו חשמלאי מעולה ואתם יכולים למעשה לבצע השוואת מחירים ולחסוך המון כסף! אנו דואגים לכך שאתם תקבלו הצעות של חשמלאים הנמצאים באזורכם ויודעים כיצד לטפל בבעיה או בהתקה שאתם מזמינים, תוכלו לבצע בינהם השוואת מחירים ולהגיע אל התקציב הנמוך שאתם רוצים, שיטה זו תקפה לא רק במקצוע הזה, אמצו אותה.

אפשרות לעבודה בקבלנות

אם אתם פרויקט מגורים חדש אשר מעוניין לשדרג את התאורה בכל הדירות ניתן להזמין קבלן העוסק בחשמל אשר יכול לסייע בהתקנה כזו גדולה ולספק גם מחיר הוגן בעד עבודה שכזו, בכל דירה ניתן להתקין כמות גדולה של גופי תאורה לפחות כ-8 עד עשרה גופים כפול בניין שלם מדובר על כמות נכבדת ועל פי כך המחיר גם הוא צריך להיות בהתאם לסדר גודל של עבודה זו.