זקוק לחשמלאי?

שלח לנו קריאה ומיד נשוב אליך!

התקנת אינטרקום לשער כניסה ולדלת בניין

גם שירות התקנת אינטרקום לבתים פרטיים ולבניינים ניתן למצוא אצלנו בפורטל "טופ חשמל" אשר מעניק עוד עבודות רבות בתחום החשמל, הזמן כעת התקנה של אינטרקום לשער כניסה או לדלת בניין דרכנו וקבל הצעות מחיר מוזלות ומשתלמות במיוחד על ידי הטובים בתחום!

למה להזמין את השירות באמצעות "טופ חשמל"?
 

השירות שלנו ניתן מצפון ועד דרום - בכל הארץ!
ניתן לקבל עד שלוש פניות של חשמלאים ומתקינים מוסמכים.
✔ התקנת אינטרקום לשער כניסה בבית פרטי ובבניין.
נקודת חשמל וטלפון חדשה במקום.
המחירים הכי משתלמים בכל הארץ - רק אצלנו!


התקנת אינטרקום לבית ולבניין


מערכות בטיחות המותקנות בבית ומחוצה לו - כמו אזעקה או מפתח עם קוד אימות מיוחד למשל, הפכו לפופולריות מאד בשנים האחרונות בארץ ובעולם, ובהחלט ניתן להבין מדוע; הרי בטיחות היא התנאי ההכרחי והראשוני להתנהלות תקינה בכל תחומי החיים, ודאי וודאי כאשר מדובר על הבית שלכם - המקום שצריך להיות המוגן ביותר בעולם עבורכם ועבור בני הבית שלכם. אך בכל הקשור למערכות כמו אינטרקום לכניסה לבית, לא כולם מבינים מדוע הוא חשוב כל כך ולמה בעצם יש בו צורך, ואם להודות על האמת - שלא בצדק: בפועל יש הרבה מאד סיבות טובות להזמין שירותי התקנת אינטרקום לבית, והנה כמה נבחרות שמהן.


לדלת הכניסה בבניין או לשער החניה הפרטי שלכם
 

הסיבה הראשונה והמובנת מאליה, אם כי לא מספיק, להתקנת אינטרקום בכניסה לבית, היא הנושא הבטיחותי. לאחר התקנתו לא רק שתוכלו לראות את מי שנמצא מחוץ לביתכם ומבקש להיכנס אליו, אלא גם לשמוע אותו, כמו גם רעשים "חשודים" אחרים שעשויים לעורר את חשדכם גם כאשר אתם בבית. מלבד זאת, כיום ישנם שלל פתרונות משלימים לשירות הישן שהכרנו במקרים של התקנה בבית פרטי או התקנה בשער הכניסה, כאשר לאלה ניתן להוסיף גם חיבור חכם המאפשר להתחבר למצלמות גם מרחוק, כאשר אינכם בבית, כמו גם לחצני הקלטה שיופעלו תמיד, או בעת התעוררות אירוע חריג, לפי בחירתכם. אלה הן כמובן רק שתי דוגמאות המעידות על מבחר רחב הרבה יותר, וכל שנותר לכם לעשות הוא לבחור במה שהכי מתאים לכם בהתאם לתקציב, להעדפות ולצרכים הספציפיים שלכם ושל היישוב שבו אתם מתגוררים בין אם זה צפון, דרום או אזור המרכז בו הביקוש הוא הגדול ביותר.

התקנת אינטרקום


קבלת פנים נעימה לבית במחיר מעולה!
 

ברבות השנים נודע לשירותי התקנת אינטרקום לבית "שם רע" בכך שהוא מפתיע את האורחים, שלא לומר את העוברים והשבים ליד הבית, ובאופן שמפר את פרטיותם במידת מה. אך במיוחד בהקשר זה חשוב לדעת שכיום קיימות שלל אפשרויות המונעות מצב שכזה, ביניהן בין השאר מצלמות המותקנות בכוונה בגובה מסוים ובמרחק, מרכיב המהווה יתרון לא רק לשם שמירה מרבית על פרטיותם של האורחים, אלא גם בזיהוי אירועים חשודים בטווח ראיה רחב יותר. למעשה, חלפו מהעולם הימים שבהם התקנת אינטרקום לבניין או לבית נחשבה למטרידה, או חלילה "פולשנית", מכיוון שהטכנולוגיה הקיימת מאפשרת להשתמש בכלי הנהדר הזה בדיוק לשימוש שלשמו הוא נועד, ובאופן מלא ומושלם, בשונה ממה שהיה מוכר בעבר.


מבצעים השוואת מחירים רק בטופ חשמל
 

אנו בטופ חשמל, הפורטל הגדול להשוואת מחירי החשמלאים ובין היתר גם חברות להתקנה של אינטרקום, מזמינים אתכם להתרשם ממגוון החברות המציעות התקנה בייתית, במבחר אפשרויות, מחירים וסוגי שירות נלווים נוספים. היצע החברות הקיים באתר הוא נרחב ומקיף, הכולל את כל אזורי השירות בארץ, כך שתוכלו ליהנות מתחרות אמיתית ותקבלו הצעות אטרקטיביות באמת.


המחירים משתנים על פי סוג האינטרקום ואופן ההתקנה
 

בין אם אתם מחפשים אחר מחיר נמוך ךהתקנת אינטרקום ובין אם חשוב לכם יותר מענה מקיף העונה לשלל בעיות, הפתרונות המוצעים לכם באתר טופ חשמל הם מהטובים והמקצועיים בארץ. כל החברות שאנו עובדים איתן מחזיקות בתווי תקן קפדניים, והן נבדקו באמינות כך שתוכלו לדעת שכל הצעה היא אמינה, איכותית ולא מתפשרת. כמובן, מלבד אינטרקום לבית תוכלו להתרשם באתר מעוד שלל אדיר של אפשרויות אחרות - לבית בפנים, לחוץ, לשימוש אישי או לשימוש של מספר אנשים ואפילו למטרות ציבוריות. היכנסו לאתר להתרשם ממבחר איכותי באמת של מוצרים ומכשירים, ולא תצאו מכאן בידיים ריקות.