זקוק לחשמלאי?

שלח לנו קריאה ומיד נשוב אליך!

ייצור, התקנה ותיקון ארונות חשמל

בחברתנו ניתן לקבל שירות של ייצור ארונות חשמל מפח או מפלסטיק מעוצבים או חיצוניים במחירים מפתיעים לכל כיס. אז למה אתה מחכה? ארונות חשמל ותקשורת זה רק בטופ חשמל הקלק והזמן ארון חשמל בזול. 

 איזה סוגי ארונות ניתן להזמין דרכנו?

שירותי תיקון ושיפוץ לארונות חשמל.
התקנה והחלפה לארונות חשמל חדישים.
ניתן להשיג מעוצבים מפח, מתכת או פלסטיק.
ארונות חשמל חיצוניים או פנימיים.

רוכשים אך ורק ממקום איכותי בעל תו תקן

ייצור ארונות חשמל כדאי לרכוש בחברה מקצועית לביצוע עבודות מתכת ובנייה. טופ חשמל תמצא לך חברה מובילה לעבודות אלו באזורך. כל עבודה מתבצעת בהתאם למידות מדויקות והעדפות עיצוב של הלקוח. שימוש במתכת בתהליך מונע סכנות של שרפה והתפשטות אש בחדר המדרגות. קצר חשמלי בארונות חשמל מעץ עשוי להסתיים בהתפשטות של אש בכל הבניין ולכן לוחות חשמל ממתכת מציעים סביבה בטוחה יותר, נעימה יותר ומעוצבת יותר. הבחירה באלו עשויים מתכת היא הבחירה הנבונה והבטוחה ביותר. כל עבודה של ייצור מתבצעת על ידי חברה בהתאם לתקנות הבטיחות שקבעו חברת החשמל ומכבי האש בישראל. התקנות נקבעו להבטחת שלומם ובטיחותם של דיירי המקום, כל סטייה מהתקנות מסכנת את דיירי המקום.

מתי כדאי להחליף ארונות חשמל ישנים מפח?

ארונות חשמל ישנים, מתפרקים ובלויים כדאי להחליף בחדשים אשר עשוים ממתכת. תהליך הייצור אינו דורש השקעה כספית גדולה או עבודה מתמשכת של התקנה. את הישנים אפשר וכדאי להחליף באלו בעלי המראה המודרני והמעוצב וזאת על ידי חומר המתכת. את דלתות הארון החדישות אפשר יהיה לצבוע במגוון עצום של צבעים בהתאם להעדפה אישית של דיירי המקום.

מכירת ארונות חשמל חיצוניים לתעשייה – תקנות בטיחות

מפעלים ותעשיינים עובדים בכל יום עם חומרים מסוכנים ודליקים, מפעלי תעשייה מחזיקים מצבורים גדולים של חומרים דליקים. שמירה על סביבת עבודה בטוחה ונוחה דורשת התקנה של ארונות חשמל ובקרה לבתים פרטיים וכמו כן לתעשייה. ללא הבנת אופי העבודה והסכנות שטמונות בעבודה בתעשייה לא תוכל החברה לספק ארונות מתאימים. כל העבודות מתבצעות תוך שימוש בחומרים איכותיים, הקפדה על תקנות הבטיחות המחמירות של חברת החשמל ומכבי האש והתאמה אישית של המתקן לגודל החדר ואופי העבודה במקום.
ארון חשמל

ייצור מקצועי של ארונות חשמל ותקשורת

טופ חשמל תדאג לכך שתמצא חברה מובילה לייצור והתקנה של ארונות חשמל, תקשורת ובקרה בכל עבודה של חשמל יש להקפיד על רמה גבוה של איכות ובטיחות ומיוצרים מפח מגולוון בטיחותי במיוחד. העבודה כולה מתבצעת בהתאם להוראות מחמירות של בטיחות ומקצועיות. הצוות המקצועי של החברה מבוקש בזכות עבודות מדויקות ואיכותיות. עם חשמל ובטיחות לא משחקים אלא מזמינים בהתאם למידות מדויקות, תקנות בטיחות ועוד.

ארונות חשמל מעוצבים מפלסטיק

בחדרי מדרגות של בניינים חדשים פוגשים ארונות חשמל עשויים פח עם ציפוי צבע מהודר. הארונות החדישים מעניקים סביבת מגורים בטוחה יותר ונעימה יותר לכל דיירי הבניין. השימוש בפח חיוני לעבודה עם חשמל, ארונות חשמל עשויים עץ עשויים לבעור ולגרום לשריפה בבניין כולו. מומחים בתחום כיבוי האש ובטיחות בחשמל ממליצים להימנע משילוב עץ וחומרים דליקים.

תקנות בטיחות על פי חברת החשמל

חשוב להדגיש כי יש לבצע את העבודות בהתאם לתקנות בטיחות מחמירות של חברת החשמל ומכבי האש. ארונות חשמל בונים בשנת  2017 - 2018 תוך שימוש בפח מצופה בצבע מיוחד ועמיד. השימוש בחומר פותח בפני הדיירים אפשרות לעצב את חדר המדרגות ולבחור בעצמם את צבע הארון, גודלו ועיצוב הדלתות. טופ חשמל כאן בשבילך והיא מציעה לקהל הלקוחות הפרטיים והעסקיים שפע של עיצובים ודגמים מיוחדים. אם תעברו בחדר מדרגות או חדר של ציוד חשמל ובקרה שנבנה על ידי טופ חשמל תוכלו לזהות את ההבדלים והעבודה האיכותית של הצוות המקצועי.