זקוק לחשמלאי?

שלח לנו קריאה ומיד נשוב אליך!

ייצור, התקנה ותיקון ארונות חשמל

ב'טופ חשמל' ניתן לקבל שירות של התקנת ארונות חשמל מפח או מפלסטיק מעוצבים או חיצוניים לבית ולדירה והכל במחירים מוזלים! אז למה אתה מחכה? בצע השוואת מחירים ב'טופ חשמל' בעבור ארון חשמל חדש וקבל מספר הצעות מחיר.

 איזה סוגי ארונות ניתן להזמין דרכנו?

שירותי תיקון ושיפוץ לארונות חשמל.
התקנה והחלפה לארונות חשמל חדישים.
ניתן להשיג מעוצבים מפח, מתכת או פלסטיק.
ארונות חשמל חיצוניים או פנימיים.

התקנת לוח לארון חשמל ביתי

עוברים דירה? או שאולי אתם רוצים לדאוג לחשמל בדירה הקיימת? אם כך, בוודאי התקנה של לוח לארון החשמל הביתי זה השירות שאתם זקוקים לו. חשוב שתדעו שכאשר מדברים על ארון חשמל מדברים כמובן על מגוון רחב של אפשרויות, כי בימינו החלפה וזה אומר להכניס אלמנט של עיצוב לבית. זה לא משנה אפילו אם אתם זקוקים להתקנה או תיקון, כי מה שבטוח זה שכדאי יהיה לפנות אל הטובים ביותר בענף הזה.

החלפת ארון חשמל חיצוני בפנימי (בתוך הבית)

אם יש משהו שאתם חייבים לדעת על התקנת ארון חשמל בבית, או מחוצה לו, זו העובדה שלא כל איש מקצוע יוכל לבצע עבודה כזאת. צריך להיות חשמלאי כדי לבצע זאת ובנוסף, עדיף גם להזמין איש מקצוע כמה שיותר מנוסה. כך תוכלו להבטיח שיש לכם על מי לסמוך ושבסופו של דבר התוצאה הסופית תהיה לא רק יפה אלא גם תקינה וכמה שיותר חזקה פיזית. חשוב שתדעו שיש אופציה להתקין ארונות חשמל מפלסטיק אך יש גם אפשרויות אחרות ולכן בהחלט כדאי יהיה לבדוק מה יתאים לכם יותר לפני שאתם מקבלים החלטה בעניין.
התקנת ארון חשמל חדש

כמה עולה ארון חשמל מעוצב וכמה מפלסטיק?

כמובן שכאשר מדברים על ארון חשמל מעוצב, חלק מהעניין הוא גם לדעת לאיזו הוצאה כלכלית נכנסים, כי מי היה מוכן לשלם כל סכום שגובים ממנו? אומנם אתם רוצים שהארון יהיה יפה ולא יפגע בעיצוב הבית, אך האם אתם מוכנים לשלם על כך מחיר גבוה מאוד? בכלל לא בטוח. החדשות הטובות הן שהיום, בין אם אתם רוצים  להזמין שירות התקנה בלבד או תיקון ובין אם אתם מתעניינים בהחלפת לוח בארון חשמל מפלסטיק, המחירים תחרותיים ואינם גבוהים כפי שהם היו בעבר. 

מתי כדאי להחליף ארונות חשמל ישנים מפח?

ארונות חשמל ישנים, מתפרקים ובלויים כדאי להחליף בחדשים אשר עשוים ממתכת. תהליך הייצור אינו דורש השקעה כספית גדולה או עבודה מתמשכת של התקנה. את הישנים אפשר וכדאי להחליף באלו בעלי המראה המודרני והמעוצב וזאת על ידי חומר המתכת. את דלתות הארון החדישות אפשר יהיה לצבוע במגוון עצום של צבעים בהתאם להעדפה אישית של דיירי המקום.

 

ארון חשמל ישן

להתקין ארונות חשמל זה רק עם חשמלאי מוסמך!

אנחנו רוצים להזכיר לכם שמלבד שאלת העיצוב יש כאן גם דבר חשוב מאוד מבחינה מקצועית. כלומר, זה לא משנה אם תבחרו ארון חשמל מעוצב, מפלסטיק או מכל חומר אחר. מה שבטוח זה שאתם חייבים להזמין חשמלאי מקצועי שיוכל לעשות את העבודה הזאת עבורכם, כי למה לכם לבחור מישהו שאינו מצטיין? מדובר לא רק על מקצועיות אלא גם על עניין של חוקיות והגיע הזמן שכולנו נדע: בחשמל לא משחקים! החשמלאי שמתקין לכם את ארון החשמל החדש, או מתקן, חייב להיות חשמלאי מוסמך לכך וכדאי שתבדקו לראות את התעודה שלו לפני שהוא מתחיל את המשימה.

חידוש או החלפה של ארון חשמל ישן?

לבסוף, עוד סיבה טובה שבגללה כדאי לפנות דווקא אל חשמלאי מוסמך, זו העובדה שהוא יוכל לעזור לכם להחליט האם תרצו להתקין ארון חשמל חדש או לתקן את הקיים. בדרך כלל חידוש מתאפשר כאשר הקיים עדיין תקין, פחות או יותר, ומבחינת מחירים זו לרוב הוצאה יותר קטנה. מצד שני, האופציה של החלפת ארון חשמל ישן בחדש הרבה פעמים קוסמת לבעלי הבית כי התוצאה הרבה יותר יפה. לכן, אם גם אתם רוצים להבטיח שהתוצאה הסופית תהיה כזו שתחזיק מעמד – יכול להיות שאופציית הארון החדש תתאים גם לכם. מה שבטוח זה שבכל מה שקשור לחשמל אין מקום לטעויות ולכן כדאי שתזמינו כבר עכשיו חשמלאי מוסמך שיסייע לכם לקבל את ההחלטה הנכונה.