זקוק לחשמלאי?

שלח לנו קריאה ומיד נשוב אליך!

אודות טופ חשמל

זקוק לחשמלאי? קבל הצעה טיפ טופ! לא בכדי אנו נקראים טופ חשמל- שמנו לעמנו כמטרה לספק את השירות הטוב ביותר לגולש ולספק לו את הפתרון הטוב ביותר לדרישותיו. כיצד אנו עושים זאת? ובכן, זה לא היה קל, אבל לבסוף הצלחנו לתת מענה כולל באמצעות מספר מאפיינים בולטים:
  • אנו מפעילים מוקד טלפוני אשר זמין ברוב ימות השעות וכמעט 24 שעות ביממה, אשר מקבל מכם את פרטי התקלה או השירות הרצוי במהירות ובזמינות מירבית.
  • אנו מספקים את קריאתכם לבעלי מקצוע אמינים ומומלצים בלבד, ובכך אנו דואגים לסנן את כל סוגי ה"חאפרים" למיניהם, ובכך לפסוח על חווית שירות לא נעימה.
  • אנו דואגים לעבוד עם ספקי שירות בכל רחבי הארץ, בכך אנו מייצרים פתרון לבעית הביקוש המידי לאנשים שונים ברחבי הארץ, אשר לא תמיד מצליחים להשיג חשמלאי מומלץ וזול באזור מגוריכם. 

כיצד אוכל לחסוך בעלות השירות?

השוואת מחירים - זה שם המשחק. באמצעות כל המערכה שהקמנו, המוקד שלנו יכול להעביר את בקשתכם לעד שלושה נותני שירות מקצועיים באזור ביתכם, בכך הכדור למעשה עובר למגרש שלכם - אנו מבטלים את גודל הביקוש, ומגדילים במהירות את גודל ההיצע! לכם כלקוחות נותר רק לבצע השוואת מחירים בין הצעות המחיר שזה עתה קיבלתם, ולבחור את ההצעה המשתלמת ביותר עבורכם, או לחילופין להציג הצעות נמוכות יותר לבעל המקצוע המועדף עליכם ובכך להתמקח עד לקבל המחיר המבוקש. כאמור, פועל יוצא של השירות שטופ חשמל מספקים הינו השוואת מחירים מידית בין חשמלאים וחסכון של מעל 30% בעלותו הסופית של השירות.

תכולות נוספות בטופ חשמל

מעבר לשירות הפיזי של העברת קריאה לנותן שירות בתחום החשמל, טופ חשמל שם לעצמו כמטרה להוות מקור ידע מקצועי לכל מי שמתעניין בתחום, הן ברמה המקצועית והן לצרכי העשרה. כתוצאה מכך, תוכלו לקרוא באתר עשרות מאמרים מקצועיים בתחום החשמל לסוגיו, להעשיר את הידע שלכם בכל הנוגע למי רשאי להיקרא חשמלאי ומי רשאי לעבוד כאחד כזה, ועד לטיפים מעניינים של "עשה זאת בעצמך", ומנגד אזהרות לגבי פעולות חשמל שאין בשום פנים ואופן לבצע באופן עצמאי, אלא להיעזר בטכנאי חשמל מקצועי. בנוסף, רשמנו עבורכם מחירון כללי, ובו כל המחירים עבור כל סוגי תקלות החשמל הנפוצות. תפקיד המחירון לספק פרספקטיבה אודות המחירים אותם גובים בעלי המקצוע, המשקפים את המחירים המוצעים והממוצעים בשוק, הוא אינו מחייב את בעלי המקצוע לספק אותם בהכרח.